Sıfır Gibi Paketi

Detaylı İç Temizlik & Pasta Cila Boya Koruma

Volkswagen Golf marka aracını müşterimiz bize emanet etti. Aracın koltukları, tavanı tabanı heryeri çok aşırı derecede kirliydi ve bu aracı temizlemek çok iyi olacaktı çünkü işimizi ne kadar iyi yaptığımızı herkese gösterebilecektik.

Araç Koltuk Temizleme Bizim İşimiz

Aracı teslim aldıktan sonra önce tavan halısının detaylı temizliğini yaptık. Ardından koltuklardaki kirleri basınçlı buhar ile yumuşatıp, leke çıkarıcı özel deterjanlarımızla fırçaladık ve son olarak güçlü elektrik süpürgesi vakumlayarak tüm kirleri oradan aldık.

İlgili Makaleler

Aracın koltukları tam istediğimiz gibi tertemiz oldu. Bunu resimlerde de görebilirsiniz. Ancak resimler cep telefonu ile çekildiği için görüntü çok net olmayabilir bunun için şimdiden özür dileriz.

Sonrasında aracın tabanınıda buhar, deterjan ve fırçalayarak kirlerini çıkarıp elektrik süpürgesi ile oradan aldıktan sonra aracın diğer kalan ince yerlerini temizledik. Tüm iç temizliği detaylı şekilde bitirdikten sonra aracın dışına yani pasta cila uygulamasına sıra geldi.

Kaliteli Ürünlerle Pasta-Cila ve Boya Koruma

Pasta cile ve boya koruma uygulamasını en iyi markaların en kaliteli ürünleri ile ve titizlikle yapıyoruz. Pasta cila uygulamalarında, Teroson (Alman markası Henkel ürünü), Mequiars (Amerikan markası), 3M(Amerikan markası) gibi alanlarında en iyi markaları kullanıyoruz. Tabi durum böyle olunca pasta cila dan sonra aracınız ilk günki gibi ışıldamaya başlıyor.

Pasta Cila Derin Çizikleri Alır Mı?

Pasta cila uygulaması ile müşterilerimiz genellikle tüm çiziklerin gideceğini düşünüyor. Ancak durum böyle değil. Çünkü derin çiziklerin giderilmesi için araca zımpara yapılması gerekli hatta çizik çok derince boya yapılması gereklidir. Pasta da bir nevi zımparalama işlemi yapar. Boyanın yüzeyini bir miktar zımparalayıp pürüssüzleştirerek çizikleri giderir. Bu nedenle araçlara çok sık pasta yaptırmak doğru değildir. En fazla 6 ayda bir olmak üzere aracınıza pasta yaptırmalı, boyasını parlatmak için cila uygulaması yaptırmalısınız.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. bu koltuklar bile temizlenmiş. Büyük markalardan sadece fiyatınız eksik. Başarılarınızın devamını dilerim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu