Sıfır Gibi Paketi

Opel İnsignia Sıfır Gibi Paket Uygulaması

Opel insignia marka aracın tüm iç aksamları sıfır gibi olacak şekilde temizlendi, tüm boya kusurları giderildi.

Aracın komple iç detaylı temizliğini buharla antibakteriyel olarak yaptık. Tavan döşemesi, taban halısı, koltukları, havalandırma kanalları, tüm plastik aksamlar, göğüslük ve ince detayları, koltuk rayları, bagaj halısı ve stepnesi detaylı olarak temizlendi. Detaylı iç temizlik ürünleri olarak Kenotek markasının malzemeleri kullanıldı.

Aracın boya kusurları giderilmeden önce boya kalınlık değerleri ölçülerek ne tür bir uygulama yapacağımıza karar verdikten sonra ilk olarak demir tozu ve kil temizliği yapıldı.

İlgili Makaleler

 

Araç kullanıldığı sürece boya vernik yüzeyine demir tozları, balata tozları, sanayi tozları yapışır ve bunlar normal yıkama yöntemleri ile çıkarılamaz. Demir tozu temizleyici ile demir tozları temizlendikten sonra araç tekrar yıkandı ve kil hamuru ile yine vernik yüzeyinde kalan kirler çıkarıldı.

Boya yüzeyi tüm yabancı cisimlerden temizlendikten sonra pasta kombinasyonu ile kılcal çizikler, matlaşmalar, fırça çizikleri giderildi. Spot ışık altında yapılan kontroller neticesinde tüm kusurların giderildiğinden emin olunduktan sonra araca hare giderici uygulaması yapıldı.

Sonrasında araç yıkandı ve boya koruma ile koruma altına alındı. Tüm uygulama detaylarını resimlerde görebilirsiniz. Bizimle iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ve fiyatlar hakkında bilgi almak için fiyat listesi sayfamızı kontrol edebilirsiniz.

Opel İnsignia Uygulama Resimleri

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu