Seramik Kaplama

Nissan Xtrail Seramik Kaplama Uygulaması

Müşterimizin Nissan Xtrail marka aracına Nano Ceramic Protect 9H seramik kaplama uygulaması yaptık.

Farklı ve çok güzel bir rengi olan sıfır araç kategorisine sokabileceğimiz Nissan Xtrail marka aracın seramik kaplamasını 3 yıl garantili Nano Ceramic Protect ile uyguladık. Resimlerde de görebileceğiniz gibi aracın görüntüsünde ultra parlak bir görünüm elde ettik. Yanlız sadece parlaklık değil seramik kaplamanın kazancı.

Nano Ceramic Protect 3 Yıl Garantili 9H Seramik Kaplama Özellikleri

Öncelikle şunu belirtmemizde fayda var, Nano Ceramic Protect içeriğinde gerçek seramik barındıran nadir markalardandır. Seramik kaplama adı altında yapılan birçok üründe dikkat edin “seramik kaplama”, “ceramic coating” yazmaz. Nano paint coating, paint coating vs yazar. Sertifikalı ürünlerden bahsediyorum. Yoksa çin malı ürünlerde de kendi markasını yapıştırıp geçenlerde de yazıyor kocaman kocaman seramik kaplama diye.

İlgili Makaleler
  1. Çizilmelere karşı dayanıklıdır. (Normal bir araç vernik sertliği 4-5H sertliğindedir. Nano Ceramic Protect seramik kaplama ile bu sertlik 9H seviyesine çıkar. Bu çizilmez anlamına gelmez tabiki. Daha zor çizilir anlamına gelir. Yine de bir darbe sırasında çizilen seramik olacağı için araç vernik ve boyasında bir incelme ve hasar meydana gelmez. Bu şekilde seramik kaplama görevini yapmış olur.
  2. Isı ile kendini yenileme. (Ufak çiziklerde, dal çiziklerinde, bez çiziklerinde ısı ile kendini yeniler. SIcak fön tutularak veya sıcak su dökülerek bu oluşan çiziklerin giderilmesi sağlanabilir.
  3. 3 Yıl Parlaklık Garantisi. (Kaplamayı yaptığımız günden itibaren yıkama koşullarına dikkat edildiği takdirde 3 yıla kadar parlaklık ve solmazlık garantisi vardır.
  4. Ücretsiz Yıllık Bakımlar. (Seramik Kaplama yapılan araçlarınızın yıllık bakımları tarafımızdan ücretsiz olarak yapılmaktadır.)
  5. 9H Sertlik Sertifikasına Sahiptir. (Yukarıda da belirttiğim gibi ahmet marka onlarca ürün 9H olduğunu iddia etmektedir. Fakat bunların hiçbirinin sertifikası yoktur. Deneme ve test videoları yoktur. Seramik Kaplama sayfamızda deneme ve test videolarını görebilirsiniz.
  6. Zor Kirlenme ve Kolay Temizlenme
  7. Kuş Pisliği ve Ağaç Reçinelerine Karşı Koruma
  8. Yüksek Su İtici Özellik
  9. Yüksek Sıcaklık Dayanımı

Nano Ceramic Protect 9H Sertlik Test Videosu

Nissan Xtrail Nano Ceramic Protect Seramik Kaplama Uygulaması Sonrası Resim Galerisi

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu