Blog

İzmir Oto Kuaför Öncesi – Sonrası Resimleri

Yerimize gelen araçların önceki ve sonraki durumlarını fotoğraflarla gösterip sizlere yaptığımız işler hakkında daha fazla fikir sahibi olmanızı sağlamak istiyorum. Çalışmalarımızın tümü buharlı sistem ile yapılmıştır ve %100 hijyenik olarak teslim edilmiştir.

Tavan temizliği buhar ve bezle silinerek yapılır. Fırçalama ve vakumlama sarkmalara neden olabileceği için yapılmaz. Koltuk ve taban halısı buharlanır, ilaçlanır, fırçalanır ve vakumlanarak tüm kirlerinden arındırılır. Taban halısı da aynı şekilde temizlenir.

Genellikle koltuklarda oluşan kirler ve lekeler ne kadar temizlense de silinse de sonradan yine tekrar yüzeye çıkarlar. Detaylı araç koltuk temizliği sonrasında hiçbir kir aracınızın içinde bırakılmadığından vakumlanarak alındığından tekrar kusma yapması imkansızdır. Vakumlama sırasında çektiğim bir videoyu aşağıda paylaşıyorum. Çıkan kiri görebilirsiniz. Bu kirler özellikle siyah koltuklu araçlarda oluyor. Kiri göstermediği için fark edilmiyor. Vakumlama işleminden sonra koltuklar kurumaya alınır. Ahtapot kurutma makinası ile aracın tüm iç yüzey, kapı içleri, koltuklar ve taban halısının %100 kuruması sağlanır. Suyun %90’ı vakumla alındığından kısa sürede kuruma gerçekleşir.

Ertan Yetginoğlu

Merhaba. Ben Ertan Yetginoğlu. otokuaforizmir.com ve empode.com sitelerinin tasarımını yapan ve içeriklerini yazan, ayrıca oto kuaför, pasta cila, detaylı temizlik ve seramik kaplama uygulamalarını yapan Empode Car Care kurucusuyum. Yazılarıma olumlu veya olumsuz yorum yapmanız beni çok mutlu edecektir. Yapıcı eleştirilerinize her zaman açığım.

9 Yorum

  1. Ben detaylı bir temizlik yaptırmak istemiyorum sadece aracımı fırçasız şekilde doğru şampuan veyahut köpük ile yıkatmak istiyorum. Sadece bu işlemi yaptırmak mümkün müdür acaba ?

    1. Merhaba Şuayip bey. Pasta Cila işlemi araca, yapılan uygulamaya, boyanın durumuna ve sizin ne istediğinize bağlı olarak 3 saat ile 20 saat arasında değişir. Ücret içinde telefonla ulaşırsanız yardımcı olabilirim.

  2. Aracımı temizlettim ve kesinlikle tavsiye ediyorum. Hem aracım istediğim gibi oldu hem de çok iyi niyetli bir arkadaş tanımış oldum. Size iş hayatınızda başarılar diliyorum.

  3. Yaptığınız işleri gerçekten beğeniyorum en kısa zamanda uğraıyacağım.

    1. Her zaman beklerim. Sadece iş için değil çayımızı içmeyede buyrun gelin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu