Blog

İzmir Oto Kuaför Öncesi – Sonrası Resimleri

Yerimize gelen araçların önceki ve sonraki durumlarını fotoğraflarla gösterip sizlere yaptığımız işler hakkında daha fazla fikir sahibi olmanızı sağlamak istiyorum. Çalışmalarımızın tümü buharlı sistem ile yapılmıştır ve %100 hijyenik olarak teslim edilmiştir.

Tavan temizliği buhar ve bezle silinerek yapılır. Fırçalama ve vakumlama sarkmalara neden olabileceği için yapılmaz. Koltuk ve taban halısı buharlanır, ilaçlanır, fırçalanır ve vakumlanarak tüm kirlerinden arındırılır. Taban halısı da aynı şekilde temizlenir.

Genellikle koltuklarda oluşan kirler ve lekeler ne kadar temizlense de silinse de sonradan yine tekrar yüzeye çıkarlar. Detaylı araç koltuk temizliği sonrasında hiçbir kir aracınızın içinde bırakılmadığından vakumlanarak alındığından tekrar kusma yapması imkansızdır. Vakumlama sırasında çektiğim bir videoyu aşağıda paylaşıyorum. Çıkan kiri görebilirsiniz. Bu kirler özellikle siyah koltuklu araçlarda oluyor. Kiri göstermediği için fark edilmiyor. Vakumlama işleminden sonra koltuklar kurumaya alınır. Ahtapot kurutma makinası ile aracın tüm iç yüzey, kapı içleri, koltuklar ve taban halısının %100 kuruması sağlanır. Suyun %90’ı vakumla alındığından kısa sürede kuruma gerçekleşir.

İlgili Makaleler

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

9 Yorum

  1. Ben detaylı bir temizlik yaptırmak istemiyorum sadece aracımı fırçasız şekilde doğru şampuan veyahut köpük ile yıkatmak istiyorum. Sadece bu işlemi yaptırmak mümkün müdür acaba ?

    1. Merhaba Şuayip bey. Pasta Cila işlemi araca, yapılan uygulamaya, boyanın durumuna ve sizin ne istediğinize bağlı olarak 3 saat ile 20 saat arasında değişir. Ücret içinde telefonla ulaşırsanız yardımcı olabilirim.

  2. Aracımı temizlettim ve kesinlikle tavsiye ediyorum. Hem aracım istediğim gibi oldu hem de çok iyi niyetli bir arkadaş tanımış oldum. Size iş hayatınızda başarılar diliyorum.

  3. Yaptığınız işleri gerçekten beğeniyorum en kısa zamanda uğraıyacağım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu