Hakkımızda

01 Eylül 2015 Tarihinde hizmetinize giren iş yerimizde, günden güne kendimizi, işimizi ve iş yerimizi sürekli geliştirmeye devam ediyoruz. Tek kişilik dev kadromuz ile günde ne kadar fazla araba yaparım değil de günde 1-2 araba yapalım ama işimi en iyi şekilde yapalım düşüncesiyle iş hayatımıza devam ediyoruz.

Tüm makine parkurumuz profesyonel ekipmanlardan oluşmakta olup eksiksizdir. Kullandığımız kimyasallar insan sağlığına zararsız ve CE kalite belgeli ürünlerden oluşmaktadır. Pasta grubunda yine dünya markaları ile kusursuz iş kalitesi çıkarmaya devam ediyoruz.

Fiyatlarımızın diğer firmalara göre oldukça uygun olduğunu yapılan uygulama kalitesine göre kıyaslarsanız görebilirsiniz. İç dekor ve süslemelerde arkadaşlarımın ve siz değerli müşterilerimizin uyarılarını sürekli dikkate alarak daha güzel görünümlü bir Car Care merkezi oluşturmaya çalışıyoruz. Açıldığımız günden bugüne sürekli yenilendik ve güzelleştik. %100 müşteri memnuniyeti her zaman ilk hedefimiz olarak yolumuza devam edeceğiz.

15-02-2020 Tarihi itibari ile daha büyük ve detaylı temizlik, pasta cila ve özellikle seramik kaplama için daha uygun bir yere geçtik. Yeni yerimizde bizi ziyarete ve kahve içmeye davetlisiniz.

4 Yorum

 1. Merhaba Hayırlı Olsun Yeni Yeriniz Belki hatırlarsın yeni açılmıştı.Daha önceki yeriniz Alfa Romeo Guıletta beyaz araç vardı komple tedaylı temizlik yapılan 35 N 9312 Araç sahibi Erkan İÇEN; sitede eski ozamanki temizliği yapılan benim aracı görünce ilgimi çekti.bende yazayım dedim.İşini gerçekten çok iyi yapan birisin ne kadar mütevazi saygılı olduğunuda gören insanlar olunca sevindim.burdan okuduğum yorumlardan… Tekrardan yakında görüşürüz.:))).. HAYIRLI iŞLER

  1. Hatırlıyorum Erkan abi, yorumunu görünce çok mutlu oldum. İlk günden beri sürekli adım adım işimizi kendimizi geliştirdik. Şimdi daha büyük yerimizde, daha profesyonel olarak devam ediyoruz. En kısa zamanda çayımızı kahvemizi içmeye mutlaka beklerim. Görüşmek üzere hayırlı günler.

 2. Merhaba,

  Bir forumda 2012 tarihindeki, buharlı oto yıkama ile ilgili yorumunuzu okudum ve samimi ve doyurucu geldi. Buharlı yıkamada iç kısımlar için kimse kötü demiyor ama dış yıkamaya sıkıntılı gözüyle bakıyor. Ben İstanbuldan yazıyorum ve mobil olarak bu işi yapmak istiyorum. Tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

  1. Merhaba Hakan Bey. Orada da yazdığım gibi dış yıkamada buhar iyi sonuç vermiyor. Ha olmuyor mu oluyor ama insanlarımız akan çamuru görmek istiyor. Aslında buharla yapılan dış yıkama sulu yıkamadan daha uzun süre temiz kalıyor. Araçların üzerine yapışan demir tozları, toz toprak, egsoz dumanı vs buharla tamamen temizlendiği için kesinlikle çok faydalı. Ama bunu insanlara biz anlatamadık o zaman başarılı olamadık. Dış buharlı yıkama bir nevi kil hamuru ile temizlemek gibi kısacası.

   Mobil yıkama okullar, hastaneler gibi toplu iş merkezleri ile anlaşma yaparsanız olur. Diğer türlü maliyet çok fazla. Daha fazla sormak istediğiniz olursa telefon açabilirsiniz. Bildiğim yaşadığım ne varsa aktarırım, hiç sorun değil.

   Hayırlı günler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu