Blog

Detaylı Oto Kuaför İçin Servet Ödemeyin

Oto Kuaför Diğer Firmalarda Neden Çok Pahalıdır?

Oto kuaför hizmetlerini isim yapmış markalardan almak isterseniz size çok yüksek fiyatlar çıkaracaklardır. Bunun birçok nedeni var. Bu firmalar personel çalıştırır, işyerlerini son derece modern ve güzel görünüşlü olarak inşa ederler, en işlek caddelerde yüksek kira bedelleri öderler. Ve marka olmanında verdiği avantajı kullanarak yüksek fiyatlar talep ederler.

Yukarıda saydığım ve daha sayamadığım birçok nedenle isim yapmış markaların oto kuaför hizmetleri çok yüksek fiyatlara çıkmaktadır.

İlgili Makaleler

Aynı işi çok daha uygun fiyatlara yaptırabilirsiniz

Aynı işi aynı kalitede hatta buharlı sistem kullandığım için daha iyi kalitede bile yaptırabilirsiniz. Benim avantajım aynı BİM ve A101 mağazalarında olduğu gibi tüm maliyetleri düşürüp en düşük maliyetle çalışmak. Sadece gösteriş ve marka için çok daha fazla ücret vermek istemiyorsanız İzmir Oto Kuaför’ü tercih etmelisiniz.

Ben tek başıma çalışıyorum ve dükkanım ana yol üstü fakat yine de kirası uygun olması için seçilmiş küçük bir dükkan. İçindeki herşeyi (elektrik, aydınlatma, boya badana, temizlik, fayans döşeme, elektrikli kapı vs) kendim yaptım. Hatta web sitesini, internet reklamlarını bile kendim hazırlayıp yapıyorum. Tüm bunlar maliyeti düşürüyor ve uygun fiyata oto kuaför hizmeti verebilmemizi sağlıyor.

seramik kaplama yapılan aracın yıkaması

Aracınızı temizletmek, pasta cila ve boya koruma yaptırmak isterseniz ve yüksek ücretler de ödemek istemiyorsanız her zaman beklerim. Size en uygun işi, en uygun ücrete ve %100 müşteri memnuniyeti ile sağlamak için elimden geleni yapacağımdan emin olabilirsiniz.

Facebook sayfamı ziyaret ederek yaptığım işlere ve müşterilerimin verdiği değerlendirmelere bakarak daha iyi fikir sahibi olabilirsiniz.

Oto Kuaför İzmir instagram sayfası için buraya tıklayınız.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu