Sıfır Gibi Paketi

Renault Fluence Buharla Antibakteriyel Sıfır Gibi Paketi

Renault Fluance marka aracını yeni alan müşterimiz aracının içindeki sigara kokusundan ve lekelerden şikayetçiydi. Kalorifer açıldığında havalandırma kanallarından ağır bir koku geldiğini ve bunun dayanılmaz olduğundan bahsetti.

Aracının önceki sahibinden hiçbir leke, koku, bakteri ve iz kalmaması için Gold paket seçeneğimizi tercih etti. Sıfır gibi paketimizde; Komple detaylı araç iç temizliği, pasta cila boya koruma, jant temizliği, far temizliği ve parlatma, motor temizliği ve motor koruma uygulamaları mevcuttur. Yani anlayacağınız araç sıfır gibi olacak şekilde temizlenip size teslim edilir. Yani seramik kaplama hariç tüm uygulamalar yapılmaktadır.

Aracın boya kalınlık değerleri ölçülerek ve durumuna göz atılarak nelere ihtiyacı olduğu belirlendikten sonra pasta kombinasyonu ayarlandı ve aracın kil temizliği, demir temizliği sonrası pastası yapılarak çizikler giderildi. Daha önceki bir aracın temizliğinden sonra uygulamaların nasıl yapıldığını detaylıca anlatmıştım. Renault Megane Sıfır Gibi yazımızda tüm detayları bulabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Araç temizleme, pasta cila ve boya parlatma ile ilgili fiyat bilgilerini görmek için fiyat listesi sayfasına, iletişim bilgilerimi görüp hemen iletişime geçmek için iletişim sayfasına bakabilirsiniz.

Şimdi aracın tüm resimlerini kafanızda daha iyi bir fikir edinilmesi için aşağıda galeri şeklinde paylaşıyorum. Daha iyi resimler ve daha detaylı incelemeler için oto kuaför öncesi ve sonrası sayfamızdaki resimlere göz atabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu