Seramik Kaplama

Mercedes A180 Seramik Kaplama Uygulaması

Kırmızı renk Mercedes A180 marka araca seramik kaplama ve detaylı temizlik uygulamamız.

Araç çok kirli olmasa da önceki sahibinden kalan kir leke ve bakterileri temizlemek, boya yüzeyini kusursuz hale getirmek ve seramik kaplama uygulaması ile koruma altına almak için müşterimiz bize başvurdu. Aracımız kırmızı Mercedes C180.  Çok güzel bir renge sahip olmasına rağmen, önceki sahipleri tarafından bakımları yapılmadığı için rengi solmuş iyice matlaşmış durumdaydı. Aracın detaylı iç temizliğini araç içi sıfır gibi olacak şekilde tüm ayrıntıları ile yaptık. Tavan, taban, koltuklar, kapı içleri, havalandırma kanalları girişleri ve içi tamamen temizlenip sıfır kondisyonuna getirildi.

Sonrasında aracın boya yüzeyindeki yabancı cisimler demir tozu çıkarıcı ve kil hamuru ile temizlendikten sonra pasta yapmaya hazır hale getirildi. Fırça çizikleri ve hareler boya yüzeyinde özellikle spot ışık ve güneş altında oldukça belirgindi. Nasıl bir pasta kombinasyonu uygulayacağımıza karar verdikten sonra boyanın vernik yüzeyini pasta ile çiziklerden ve harelerden temizledik.

İlgili Makaleler

mercedes a180 seramik kaplama

Boya yüzeyi kusursuz hale gelen aracı hiçbir kir ve pasta yağı kalmadığından emin olmak için alkol ile sildikten sonra tamamen kuruttuk ve seramik kaplama uygulamasına başladık. Seramik kaplamada 1 tam şişe kullanarak 2 kat seramik kaplama yapıldı. Seramik kaplama uygulandıktan sonra aracı kürleşmesi için bir gece kapalı bıraktık. Sabah aracı teslim ederken aşağıdaki resimlerdeki gibi mükemmel ve kalıcı bir parlaklığa sahipti. İç detaylar ise yine resimlerdeki gibi sıfır gibi teslim ettik.

seramik kaplama kırmızı mercedes

Seramik Kaplama Yapılan Aracın Resimleri

Tüm uygulama yaptığımız araçlara olduğu gibi bu aracında fotoğraf ve videolarını sosyal medya hesaplarımızda paylaşıyoruz. Diğer tüm referans uygulamalarımızı görmek için instagram veya facebook hesabımızı takip edebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu