Seramik Kaplama

Volkswagen Jetta Seramik Kaplama Uygulaması

Siyah Volkswagen Jetta marka aracın komple detaylı iç temizliği ve seramik kaplama uygulamasını yaptık.

Kullanıldığı süre boyunca özen gösterilmediği için boyası matlaşmış, fırça çizikleri ve derin çiziklerle dolu olan siyah Volkswagen Jetta marka aracın komple iç ve dış bakımı yapıldı. Araç içi oto kuaför uygulamasından sonra sıfır gibi olacak şekilde temizlendi. Dış boya kısmındaki boya kusurlarının tümü giderilip çiziksiz ve haresiz bir hal aldıktan sonra seramik kaplama uygulaması yapıldı.

Seramik Kaplama Ne İşe Yarar?

Seramik kaplama birçok pazarlama amaçlı yapılmış olan reklamlardaki gibi aracı kurşun geçirmez bir hale getirmez. İnsanlara çok yanlış şekilde anlatılan seramik kaplama uygulaması sonrasında üzüntülere neden oluyor. Müşterilerin beklentileri gereksiz yükseltildiği için yapılan iş ve uygulamadan kimse memnun kalmıyor.

İlgili Makaleler

Seramik kaplama çizilmez değildir. Çizilir. Çizilir ama kendisi çizilir ve çiziğin verniğe geçmesine bir yere kadar engel olur. Kirlenmesi zor ve temizlemesi kolay olur. Su iticilik özelliği ile hareket halinde iken aracın üzerinde su kalmamasını sağlar. Fakat araç park halindeyken yağmur yağarsa boncuk boncuk bir görüntü alır.

Aracın yüzeyine suyu hiçbir şekilde geçirmediği için korozyona ve paslanmaya engel olur. Kuş pisliklerine karşı 1-2 hafta direnç sağlar. 2 haftadan fazla güneş altında kalırsa kuş pisliği yine verniğe zarar verecektir.

seramik kaplama boncuklanması
Seramik kaplama yapılmış araca yağmur yağdığında resimdeki gibi boncuklanma oluşur. Sonrasında boncuklar birleşir ve su aşağı kayar.

Seramik kaplama aracın boyasının parlaklığının ve canlılığının uzun süreler korunmasını sağlar. Ultra parlak bir görünüm verir. UV ışınlarına ve çok yüksek sıcaklıklara karşı koruma sağlar. Ayrıca asit yağmurlarının zararlarını önler.

Aşağıdaki resim galerisinde seramik kaplama yaptığımız aracın tüm detaylarını görebilirsiniz. Fiyatlarımız için fiyat listesi sayfamıza ve iletişime geçmek randevu almak için iletişim sayfamıza göz atabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu