Seramik Kaplama

Range Rover Seramik Kaplama Uygulaması

Sıfır olarak uygulama merkezimize gelen Range Rover marka arasın seramik kaplama uygulamasını yaptık.

Araç sıfır olduğu için boya yüzeyi doğal olarak temizdi. Ancak yine de demir tozu ve kil temizliği uygulamalarını standart olarak yapıyoruz. Aracın detaylı dış yıkaması, demir tozu ve kil temizlikleri yapıldıktan sonra aracın boya yüzeyi kontrolleri scangrip yardımı ile yapıldı. Scangrip bir el fenerine benzer, gün ışığına eşit ışık veren bir alettir. Boya kusurlarının tamamı güneş ışığında en iyi şekilde göründüğü için boya kontrollerimizi bu şekilde yapıyoruz.

Aracın yüzeyinde ufak tefek birkaç kılcal çizik gördük. Bunların düzeltmesi ara kesim pasta ile yapıldıktan sonra araç tekrar yıkanıp alkolle silinip seramik kaplama uygulamasına hazır hale getirildi.

İlgili Makaleler

Seramik kaplama alanımıza aracımızı alarak 2 kat seramik kaplama uygulamamızı araca uyguladıktan sonra aracı kürleşmesi için kapalı alanda dinlenmeye bıraktık.

Seramik kaplamalar ile ilgili daha detaylı bilgi almak için seramik kaplama nasıl yapılır adlı yazımızı okuyabilirsiniz. Aracın iç genel temizliği ve ozonla dezenfeksiyon uygulamalarını yapıp teslime hazır hale getirdik.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu