Pasta-Cila

Toyota Yaris Buharla Detaylı İç Temizlik

Emekli öğretmen olan müşterimiz işyerimize ilk geldiğinde yerin küçük olmasından ötürü tedirgin oldu. Fakat biz görüntüye değil işimize odaklandığımız için dükkanın iç görünüşünü o kadar da düşünmedik. Maliyetleri ve diğer tüm masrafları olabildiğince kısıp, müşterilerimize daha uygun fiyatlara en iyi hizmeti vermek için çalıştık.

Maça 1-0 yenik başlamıştık fakat işimize güvendiğimiz için çalışmamıza hemen başladık. Aracın temizliğinin sonlarına gelindiğinde hocamızın memnuniyeti yüzünden okunmaya başlamıştı. Aracını A’dan Z’ye detaylı temizledik ve bir çay molası verdik. Mola esnasında hocamızın verdiği bir örnek bizi çok mutlu etti.

İlgili Makaleler

Gaziantep’de tüm meşhur sanatçıların, siyasetçilerin, iş adamlarının gittiği Gaziantep’in en güzel yemeklerini yapan lokantaların, ara ve arka sokaklarda, ücra köşelerde bulunmasına rağmen yerlerini hiç değiştirmediğini, en iyi yemeklerin orada ama görüntü bakımından zayıf olduğundan bahsetti. Sizde onun gibisiniz. Bilenlerin bildiği, yoldan geçenin durmadığı ama işini yaptıranların son derece memnun olduğu yerler gibisiniz. Dedi ve bu bizi çok mutlu etti.

Sizde aracınızı temizletmek ve pasta cila yaptırmak için görüntüye aldanmayın. İşçiliğe ve referanslara bakın. Herkese hayırlı günler, hayırlı işler…

Toyota Yaris Detaylı Temizlik Resimleri

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Gerçekten harika bir çalışma detaylı temizlendiği açıkca görülüyor. Elinize sağlık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu