Örnek Çalışmalar

Toyota Corolla Sıfır Gibi Detaylı İç Temizlik

Toyota Corolla marka aracının detaylı iç temizliği uygulaması için müşterimiz randevusunu aldı ve aracını bıraktı.

Aracı teslim aldıktan sonra ilk olarak tüm aracı detaylarının kontrolünü ve hangi bölgelerde hangi uygulamaları yapacağımızı gözden geçirdik. Sonrasında standart oto kuaför uygulamamıza tavan döşeme temizliği ile başladık.

Tavan döşemesinin temizlenmesi sırasında videolarımızda da görebileceğiniz gibi sıcak ve basınçlı buhar kullanıyoruz. Sıcak buhar kirleri anında yumuşatıyor ve arkasından kir toplama özelliği olan bez yardımı ile tavan döşemesine zarar vermeden temizliğini sağlıyoruz.

Tavandan sonra koltuklar ilaçlanıyor. Koltukların ve iç aksamların temizliğinde Kenotek Textile Cleaner kullanıyoruz. Textile Cleaner sektörde bilinen etkili bir temizleyici ve insan sağlığına zararsızdır. Koltuklar ilaçlandıktan sonra makina ile fırçalanarak kirlerin yerinden oynaması ve yumuşaması sağlanıyor. Arkasından güçlü vakum makinamız ile yumuşamış kirlerin tümünü çektirerek alıyoruz.

Koltuklardan sonra taban döşemesini yine koltuklarda olduğu gibi ilaç, fırça, vakum şeklinde temizliyoruz. Tabanda özellikle koltuk altları, koltuk rayları detaylarına girilerek temizleniyor.

Sonrasında aracın göğüslük, plastik aksamlar, kapı içleri, bagaj halısı, bagaj stepne yuvası gibi detayları el değmeyen yer kalmayacak şekilde temizleniyor. Göğüslük havalandırma kanalları ve plastik aksamlar buharla sterilize ediliyor. Sıcak buhar bakteri ve mantar oluşumlarını anında yok eder ve kötü koku yapmalarına engel olur.

İç temizlik tamamen bittikten sonra aracın dış yıkaması yapılıyor ve parlatılması gereken tüm plastik aksamlar Kenotek antistatik plastik parlatıcı ve yenileyici ile parlatılıyor.

Uygulamanın detaylarını aşağıdaki resim galerisinde daha iyi görebilirsiniz. Fiyatlarımız için fiyat listesi sayfamıza bizimle iletişime geçip randevu almak için iletişim sayfamıza göz atabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu