Oto Kuaför

Renault Megane 3 Komple Detaylı Temizlik + Dış Yıkama

Uzun zamandır yaptığım  işlerin resimlerini siteye atamıyorum, bu konuda sitemizi biraz ihmal ettik. Bugün sizlere aracını alalı 1 hafta olan müşterimizin araştırmaları sonucunda bizi bulmuş ve iletişime geçti.

Telefon görüşmemiz sonrasında randevulaştık ve bugün temizliğini yaptık. Aracın koltukları açık renkli ve kenarları da deri olduğu ve önceki sahibinin de hiç temiz kullanmaması neticesinde araç bir hayli kirlenmiş.

Aracın oto kuaför işlemlerine başlamadan önce biraz sohbet ve çay molası verdik. Bu arada araca neler yapabileceğimi bi taraftan kafamda oluşturduktan sonra temizlik işlemlerine başladım. Önce basınçlı buharla tavanı temizledim ve geri kalan göğüslük, kalorifer hava çıkışları ve deri kısımları buharla yumuşatıp sildim ve kirlerin iyice yumuşamasını sağladım.

Sonrasında aracın içinde her yere bolca buhar basarak tüm mikrop ve bakterilerin temizlenmesini sağladım ve aracın koltuklarını, kapı içlerini ve taban halısını temizledikten sonra dış yıkamasını yaptım. Daha sonra aracın kalan detaylarını da temizledikten sonra tüm plastik aksamları parlatıp müşterimize tertemiz bir şekilde teslim ettim.

Tabi burada yazmadığım birçok detay ve işlem ayrıca yapıldı. Şimdi tüm yaptığım işlemleri adım adım yazmaya kalksam sayfalar yetmez.

Sizde aracınızın sizden önceki sahibinin nasıl ve hangi şartlarda aracı kullandığını bilmiyorsanız, ailenizle çoluk çocuğunuzla içiniz rahat bir şekilde aracınızı kullanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu