Örnek Çalışmalar

Renault Fluence Oto Kuaför ve Pasta Cila Boya Koruma

Renault Fluence aracını ikinci el olarak yeni alan müşterimiz aracını kullanmaya başlamadan önce aracının buharla sterilize edilmesini, oto kuaför yapılmasını ve pasta cila boya koruma uygulamalarının yapılmasını istedi. Araç çok temiz bakılsa da açık renkli koltuklarda lekeler ve kirler oluşmuştu. Ayrıca gözle görünmeyen mikrop ve bakteriler de mutlaka araçta vardı.

Öncelikle buharla aracın tüm iç aksamları sterilize edilerek işe başladık. Sonrasında detaylı oto kuaför işlemlerine yani tavan, taban, koltuklar, kapı içleri, bagaj halısı ve tüm ince detaylar temizlenerek ilk günkü performansını kazandırdık.

Sonrasında aracın pasta cila ve boya koruma uygulamaları yapılmıştır. Pasta markası olarak Koch Chemie, ince pasta Menzerna 2500, hare giderici 3D 502 kullanılmıştır. Son olarak aracın boya koruması Menzerna Power Lock uygulanarak araç teslime hazır hale getirilmiştir.

Araca yapılan uygulamaların son resimlerini aşağıdaki resim galerisinde görebilirsiniz. Bizimle iletişime geçmek için iletişim sayfamıza, fiyatlarımızı öğrenmek için fiyat listesi sayfamıza göz atabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu