Sıfır Gibi Paketi

Opel Vectra Detaylı İç Temizlik + Pasta Cila + Motor Koruma

Kimi zaman yoğunluktan, kimi zaman unutkanlıktan bütün araçların resimlerini çekmek ve atmak mümkün olmuyor. Ama siteye resim koyulmayıp yazılar güncellenmediğinde çalışmadığımızı düşünmeyin, aksine çok yoğunuz. Bu yazıda sizlere Opel Vectra marka oldukça kirli ve iç döşemeleri krem renk olan aracın temizliği öncesi ve sonrasının resimlerini paylaşacağız.

Aslında tüm araçlar kullanıldıkça kirlenir ama açık renkli döşemeye sahip olanlar bu kiri daha fazla gösterir. Bu kullanımdan doğan kirler ve su lekeleri temizlik sonrasında çıkmaktadır. Ancak koltuklara asitli içeceklerden dökülme olmuşsa (zeytinyağı, kola, gazoz vb.) kumaşın rengini bozabiliyor ve temizlense de o iz kalabiliyor.

İlgili Makaleler

Araç Tavan Temizlemesi Nasıl Yapılıyor?

Detaylı iç temizlikte tavan kısmını basınçlı ve nemli sıcak buhar püskürtüp ve microfiber bezle silme yöntemi ile temizliyoruz. Sıcak ve nemli buhar kirleri yumuşatıyor ve microfiber bezlerde üzerine düşen görevi yapıp temizliği sağlanıyor.

Tavan temizliğinde kesinlikle ovalama, fırçalama ve vakumlama yapılmamaktadır. Bunun nedeni tavanlar araçların en hassas kısımlarıdır. Tavanda vakumlama ve fırçalama yapılırsa tavanın sarkma riski olacaktır.

Araçların Koltukları Nasıl Temizleniyor?

Araçlarınızın koltuklarını önce buharlıyoruz ve kirlerin yumuşamasını sağlıyoruz. Ardından gerekirse temizleme maddelerimizi kullanıyoruz ve makine ile fırçalıyoruz. Fırçalama işleminden sonra güçlü vakum makinesi ile tüm kirlerin koltuktan sökülüp alınması sağlanıyor. Not: Koltuk temizleme işleminde koltuklarınız sökülmez.

Diğer bölgeler ve detaylar yine bu iki anlattığımız yöntemler kullanılarak temizlenip &100 hijyen ve derinlemesine temizlik sağlanıyor. Detaylı oto kuaför ve pasta cila fiyatlarımız için fiyat listesi sayfamıza bakabilirsiniz.

Detaylı temizlik aşamalarını anlattıktan sonra isterseniz sizlere son temizlediğimiz aracın resimlerini gösterelim.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu