Sıfır Gibi Paketi

Nissan Primera Detaylı Temizlik + Pasta Cila Uygulaması

İnternet sitemizdeki anlatımlarımızı çok beğendiği ve bizi samimi bulduğu için arayan müşterimiz aracını komple detaylı temizletmek ve pasta cila yaptırmak istediğini söyledi.

Aracın içi çok kirli değildi ama yine de buharla komple temizlemek gözle görünmeyen mikrop ve bakterileri temizlediği için gönül rahatlığı ile aracını kullanabilecek müşterimiz. Aracın dış kaportasında çizikler fazlaydı ve bakımsız kaldığı anlaşılıyordu.

Bu nedenle pasta ve cila içinde Teroson markasını kullandık. Teroson marka pasta ve cila ile son derece güzel sonuç elde ettik. Ayrıca aracın farları da çok kötü durumdaydı. Farlarının da detaylı temizliği ve parlatılması işlemlerini yaptıktan sonra aracı müşterimize teslim ettik.

İlgili Makaleler

Aracını gördüğünde çok sevinen müşterimiz, işçilik ve kaliteden son derece memnun kaldı ve hemen orada bir akrabasını da arayarak bir sonraki hafta için randevu aldı. Kendisine buradan tekrar teşekkür ediyor, hayırlı ve kazasız sürüşler diliyoruz.

Sizde aracınızı detaylı temizletmek, pasta cila ile ilk günkü zamanlarına geri döndürmek istiyorsanız servetler ödemenize gerek yok. En uygun fiyatlara sizlere en kaliteli hizmeti vermeye çalışıyoruz. Fiyat listemizi kontrol ettikten sonra hak vereceksiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu