Oto Kuaför

Mercedes C180 Detaylı İç Temizlik

Mercedes Benz C180 buharla %100 antibakteriyel detaylı iç temizlik uygulamamız.

Uzun zamandır kullandığı aracının temizlenmesini ve tüm bakteri ve kirlerinin çıkarılmasını isteyen müşterimiz aracını bize teslim etti. Aracın tavan döşemesi buharla fırça ve vakum yapılmadan temizlendi. Buharla yumuşatılan kirler microfiber bez yardımı ile kolayca alındığı için fırça ve vakum yapmıyoruz. Çünkü fırça ve vakum tavanda sarkmalara sebep olabilir.

Tavan temizliğinden sonra göğüslük, plastik aksamlar ve havalandırma kanalları antibakteriyel temizliğini yaptık. Basınçlı sıcak buhar yardımı ile havalandırma kanalları içinde hiçbir bakteri kalmaz. Aşağıdaki videoda havalandırma kanal temizliğini görebilirsiniz.

Koltuklar ve taban halısı detaylı olarak temizlenip vakumla çekildi. İnsan sağlığına zararı olmayan detaylı araç iç temizlik maddemiz ile ilaçlanan koltuklar ve taban halısı makina ile güzelce fırçalanıp kirleri yumuşatıldıktan sonra güçlü vakum makinası ile çekilerek oradan alınır. Araç koltuk temizleme ve taban halısı temizleme uygulamalarında vakum yapılmadığında kesinlikle temizlik sağlanamaz. Koltuk fırçalama ve vakumlama uygulamasının videosunu aşağıda görebilirsiniz. Vakumlama sırasında çıkan kire dikkat edin. Özellikle siyah renk koltuklar kiri göstermediği için temiz zannediliyor. Ancak tüm koltuklardan aşağı yukarı bu kadar kir çıkmaktadır.

Kapı iç döşemeleri yine detaylı şekilde temizlendikten sonra aracın dış yıkamasını yaptık. Temizlik işleri bittikten sonra tüm iç döşemeler ve koltukları ahtapot kurutma makinası ile kuruttuk. Ahtapot kurutma makinası ile koltuklar ve taban tamamen kurutulur. 

Aracın belli bölgeleri temizlenip kurutulduktan sonra geriye kalan tüm detaylar temizlenip gerekli bölgeler parlatılıp aracımız teslime hazır hale getirilmiştir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu