Oto Kuaför

Mercedes C-200 Detaylı Araç Temizleme

Deri koltukları zamanla kullanımdan ötürü kirlenmiş ve sararmış olan Mercedes C-200 aracını detaylı araç temizleme uygulaması için müşterimiz bize teslim etti.

Araç detaylı temizleme uygulamasına başlamadan önce dışı cilalı olarak yıkandı ve içi süpürüldü. Arkasından deri koltuklar deri temizleyici maddelerimiz ve deri koltuklara uygun fırçalar ile zarar vermeden temizlendi. Sonrasında koltuklara deri koruma ve bakım sütü sürülerek koltuk temizleme uygulamasını bitirdik.

Aracın tavan döşemesini buharla ve bezle silme yöntemi ile temizledik. Tavanda özellikle fırçalama ve vakumlama yapmıyoruz. Çünkü araçların tavanları en hassas bölgeleri oluyor. Bu kısımda fırça vakum yapılırsa sarkmalara neden olabilir. Çok dikkatli bile yapılsa ilerideki sarkmaların zemini hazırlanmış olur.

Havalandırma kanalları yine sıcak ve kuru buharla %100 antibakteriyel olarak temizlendi. Ayrıca kokpit ve göğüslükteki tüm ara detaylar, butonlar, sinyal kolları, cam indirme düğmeleri vs tümü detaylı olarak temizlendi.

Son olarak aracın taban halısını ilaç fırça vakum şeklinde temizledik. Araç temizleme uygulamalarımızda ilaçlama makina ile fırçalama ve güçlü vakum ile çektirme yapıyoruz. Ayrıca aracın bagaj halısı, stepne yuvası, tepne lastiği detaylı olarak temizlenip yerine takılır. Diğer araç temizleme yazılarımız için buraya tıklayabilirsiniz.

Araç temizleme bittikten sonra ahtapot kurutma cihazı ile aracın içi tamamen kurutulup teslim aşamasına geçildi. Uygulama detaylarını aşağıdaki resim galerisinde görebilirsiniz. Kampanyalı fiyatlarımızı ve uygulama detaylarını görmek için fiyat listesi sayfamızı, bizimle iletişime geçip randevunuzu almak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Mercedes C-200 Araç Temizleme Resim Galerisi

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu